Suntalam

Suntalam Nedir?

Geniş renk ve desen alternatifi ile beğeninize sunulan suntalamlar zaman geçirdiğiniz tüm alanların dizaynından ve mutfak, banyo, modüler mobilya üretiminde oldukça rağbet gören ve beğeni toplayan bir üründür. Üretiminde özel tekniklerin kullanıldığı melaminli reçinelerle emprenye edilen dekor kağıtları sunta (yonga levha) üstüne basınçlı preslerle yapıştırılarak suntalam üretilir. Emprenye sırasında uygulanan kimyevi muameleler yardımıyla, çizilmeye, yanmaya ve sıvı maddelere dayanıklı bir yüzey elde edilir. Üretimden çıkan suntalamlar, çağın getirdiği yeniliğe ve toplumsal beğeniye uygun desen ve renklerden meydana gelen nitelikli ve gösterişli ürün çeşitliliği ve güçlü kalitesiyle ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur ve severek kullanılır.

Suntalam fiyatları, suntalam kesimi ve merak ettiğiniz diğer şeyler hakkında detaylı bilgi için bizimle 0212 670 42 24 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

sunta-suntalam-detay

Suntalam Ölçüleri

Ebat Seçeneklerimiz:

1830×3660 mm
2100×2800 mm
2100×3660 mm

Kalınlık Seçeneklerimiz:

08 mm
16 mm
18 mm
30 mm

Suntalam Renkleri

Primary Lightbox (Thumbnail Image Link to Image)

Hırdavat

Bizden Haberler

  • ~ LightPan Satışımız Başladı

    "Dekoratif Panel "LightPan" Karşınızda İndaloğlu Orman Ürünleri ağaç sektörünün yeni ürünü Lightpan'ı beğeninize sunuyor. Lightpan: 30 mm.'den 100 mm.'ye kadar farklı ölçülerde içi petek dolgulu iki yüzü 3 mm.'den 6 mm.'ye kadar MDF levha ya da 4 mm.'den 8 mm.'ye kadar yonga levha presli paneldir. Lightpan yüzeyleri tercihinize göre ham ya da kartelamızdaki zengin renk ve desen seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Lightpan paneller, modüler mobilyalar, bölme panelleri, dekorasyon malzemesi, mutfak banyo gibi kalınlığa ve hafifliğe ihtiyaç duyulan tüm uygulamalarda ve fiyatındaki avantajlarıyla öncelikli tercihiniz olacaktır. Daha geniş bilgi için 0212 670 42 24 numaralı telefondan bizlere"

  • Devamini oku... »