Suntalam

Suntalam Nedir?

Geniş renk ve desen alternatifi ile beğeninize sunulan suntalamlar zaman geçirdiğiniz tüm alanların dizaynından ve mutfak, banyo, modüler mobilya üretiminde oldukça rağbet gören ve beğeni toplayan bir üründür. Üretiminde özel tekniklerin kullanıldığı melaminli reçinelerle emprenye edilen dekor kağıtları sunta (yonga levha) üstüne basınçlı preslerle yapıştırılarak suntalam üretilir. Emprenye sırasında uygulanan kimyevi muameleler yardımıyla, çizilmeye, yanmaya ve sıvı maddelere dayanıklı bir yüzey elde edilir. Üretimden çıkan suntalamlar, çağın getirdiği yeniliğe ve toplumsal beğeniye uygun desen ve renklerden meydana gelen nitelikli ve gösterişli ürün çeşitliliği ve güçlü kalitesiyle ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur ve severek kullanılır.

Suntalam fiyatları, suntalam kesimi ve merak ettiğiniz diğer şeyler hakkında detaylı bilgi için bizimle 0212 670 42 24 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

sunta-suntalam-detay

Suntalam Ölçüleri

Ebat Seçeneklerimiz:

1830×3660 mm
2100×2800 mm
2100×3660 mm

Kalınlık Seçeneklerimiz:

08 mm
16 mm
18 mm
30 mm

Suntalam Renkleri

Primary Lightbox (Thumbnail Image Link to Image)

Hırdavat

Bizden Haberler

  • ~ Web Sitemiz Açıldı

    "

    Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikleri anında uygulayan sektörün genç firması İndaloğlu Orman Ürünleri bundan böyle internetten tüm dünyaya açılıyor. ޞirket hakkında tüm bigilerden geniş ürün yelpazesine kadar aradığınız ve merak ettiğiniz tüm bilgilere bundan böyle 24 saat ve dünyanın her yerinden www.indaloglu.com adresinden"

  • Devamini oku... »