Sunta

Sunta Nedir?

Sunta, diğer bir deyişle yonga levha üretimi için, ilk olarak ham madde (odun), yongalama makinesin aracılığı ile yonga haline getirilerek yaş yonga silolarına alınır. Kurulama makinesinde kurutulan yonga parçaları bölümlere ayrılarak üst ve orta katman yongaları olarak farklı silolarda ambarlanır. Sonrasında tutkal ve diğer kimyasallarla harmanlanır, üst ve orta katmanlar serme makinesiyle bant üzerine serilerek levha taslağı hazırlanır ve basınçla preslenerek plaka haline getirilir. Bu işlemleri soğutma, ebatlama ve depolama işlemleri izler. Depoda 1 ila 3 gün bekletilen suntalar zımparalanarak satışa hazır hale getirilir.

Sunta fiyatları, sunta kaplama, sunta kesme, sunta ebatlama, sunta kaplama ve sunta çeşitleri hakkında geniş bilgi için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Sunta
Sunta teknik özellikleri için tıklayınız.

Sunta Ölçüleri

Ebat Seçeneklerimiz

1830×3660 mm
2100×2800 mm

Kalınlık Seçeneklerimiz

8 mm
12 mm
16 mm
18 mm
22 mm
25 mm
30 mm

Hırdavat

Bizden Haberler

  • ~ Kesim Atölyemiz Hizmetinizde

    "Bundan böyle kesim atölyemizde siz değerli müşterilerimize ebatlama, bantlama, minifiks ve CNC işlerinizde daha çok yardımcı olacağız. Son Alman teknolojine sahip HOLZMA marka makinalarımız ile istediğiniz ölçülerdeki işlerinizi mümkün olan en kısa sürede en yüksek kalite ile sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi için 0212 670 42 24 numaralı telefonumuzdan bizlere"

  • Devamini oku... »