Sunta

Sunta Nedir?

Sunta, diğer bir deyişle yonga levha üretimi için, ilk olarak ham madde (odun), yongalama makinesin aracılığı ile yonga haline getirilerek yaş yonga silolarına alınır. Kurulama makinesinde kurutulan yonga parçaları bölümlere ayrılarak üst ve orta katman yongaları olarak farklı silolarda ambarlanır. Sonrasında tutkal ve diğer kimyasallarla harmanlanır, üst ve orta katmanlar serme makinesiyle bant üzerine serilerek levha taslağı hazırlanır ve basınçla preslenerek plaka haline getirilir. Bu işlemleri soğutma, ebatlama ve depolama işlemleri izler. Depoda 1 ila 3 gün bekletilen suntalar zımparalanarak satışa hazır hale getirilir.

Sunta fiyatları, sunta kaplama, sunta kesme, sunta ebatlama, sunta kaplama ve sunta çeşitleri hakkında geniş bilgi için bizmle iletişime geçebilirsiniz.

Sunta
Sunta teknik özellikleri için tıklayınız.

Sunta Ölçüleri

Ebat Seçeneklerimiz

1830×3660 mm
2100×2800 mm

Kalınlık Seçeneklerimiz

8 mm
12 mm
16 mm
18 mm
22 mm
25 mm
30 mm

Hırdavat

Bizden Haberler

  • ~ LightPan Satışımız Başladı

    "Dekoratif Panel "LightPan" Karşınızda İndaloğlu Orman Ürünleri ağaç sektörünün yeni ürünü Lightpan'ı beğeninize sunuyor. Lightpan: 30 mm.'den 100 mm.'ye kadar farklı ölçülerde içi petek dolgulu iki yüzü 3 mm.'den 6 mm.'ye kadar MDF levha ya da 4 mm.'den 8 mm.'ye kadar yonga levha presli paneldir. Lightpan yüzeyleri tercihinize göre ham ya da kartelamızdaki zengin renk ve desen seçenekleriyle beğeninize sunulmaktadır. Lightpan paneller, modüler mobilyalar, bölme panelleri, dekorasyon malzemesi, mutfak banyo gibi kalınlığa ve hafifliğe ihtiyaç duyulan tüm uygulamalarda ve fiyatındaki avantajlarıyla öncelikli tercihiniz olacaktır. Daha geniş bilgi için 0212 670 42 24 numaralı telefondan bizlere"

  • Devamini oku... »